Hotel Jobs Front Office Department Guest Relations Department F&B Department Galley Staff Housekeeping Department Entertainment Department Nautical Jobs Hotel Manager Fleet Quality Controller
Italian-speaking Cruise Director

Candidaţii trebuie să îndeplinească următoarele cerinţe:

- foarte bune cunoştinţe de limba italiană şi engleză (cunoaşterea suplimentară a altor limbi străine reprezintă un avantaj)
- abilităţi organizatorice
- bună capacitate de relaţionare şi comunicare, prezenţă agreabilă, vastă cultură generală
- rezistenţă la stres şi capacitate de a rezolva probleme
- adaptabilitate la situaţii noi
- bune cunoştinte de PC (Office şi Internet)
- cunoştinţele şi/sau experienţa în turism şi/sau contabilitate reprezintă un avantaj
- dorinţa şi disponibilitate de a calatori

Responsabilităţi:
- coordonarea activităţilor la bord
- planificarea şi realizarea programului de informare şi divertisment la bordul navei
- comunicarea directă cu turiştii privind programul de croazieră
- menţinerea unei atmosfere plăcute şi relaxate la bord
- soluţionarea diverselor problemele ce pot apărea pe parcursul croazierei

Beneficii:
Se ofera un loc de muncă interesant, un salariu atractiv şi training de iniţiere. În plus, este asigurata cazarea şi masa la bordul navei, precum şi transportul la/de la navă pe întreaga durată a activităţii.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV cu fotografie şi scrisoare de intenţie la adresa de e-mail hotel(at)river-jobs.com sau prin fax la 021/3209810.